Team

Het team in schooljaar 2020 / 2021

Van links naar rechts: achterste rij: Emy Burggraaf, Aldemarieke van Leeuwen, Ilze Post, Erna Bouw, Ellen Oppenhuizen, Rieneke Verbrugge, Marijke Rodenburgh, Carolien de Boer, Tamara Bronne, Jan Boer, Denise vd Beek, Lisanne Kersten, Rens Krijger, Erica Geelhoed, Janine Slob.
Middelste rij: Jessica den Heijer, Dorieke Dijkshoorn, Meine Kreuzen, Isabelle Volkers, Rianne Eernstman, Femke Baak, Tine Visser, Mathea Brugmans.
Zittend: Jantine Urban, Joëlle Middelkoop, Sanne de Vries, Carina de Hullu, Lotte van Essen, Laura Roeleveld, stagiaire, Annemieke Kester, Marc Wilts. 

Samenspelgroep (2 tot 2 1/2 jaar) 

juf Jolanda Bartelink – woensdag

jbartelink@tamarschool.nl 

juf Alde-Marieke van Leeuwen – woensdag
rvanleeuwen@tamarschool.nl

Tamarinde – peuterschool (2 1/2 – 4 jaar) 

Panda’s & Zebra’s

juf Yvette Raalte
yraalte@tamarschool.nl 

juf Ellen Oppenhuizen
eoppenhuizen@tamarschool.nl

juf Karlijn Oppenhuizen (vervanging langdurig ziekteverlof)

juf Tiomsi de Bruijn

tdbruijn@tamarschool.nl

Giraffen & Koala’s
juf Rieneke Verbrugge
rverburgge@tamarschool.nl

juf Alde-Marieke van Leeuwen
rvanleeuwen@tamarschool.nl

juf Erica Geelhoed
egeelhoed@tamarschool.nl

Coördinator Tamarinde
juf Annemieke Kester
akester@tamarschool.nl

 

Tamarschool

ONDERBOUW: 

Groep 1A

juf Mathea Brugmans – dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag
mbrugmans@tamarschool.nl

juf Joëlle Middelkoop – maandag

jmiddelkoop@tamarschool.nl

Groep 1B

juf Marjolein van de Kraats – maandag, dinsdag, woensdag

mvdkraats@tamarschool.nl

juf Kirsten Rijfers – donderdag, vrijdag

 krijfers@tamarschool.nl

Groep 1D (instroomgroep) 

Deze groep start rond 1 januari 2021.
Leerkracht is nog niet bekend.

Groep 1C / 2C 

juf Denise van de Beek- mandag, dinsdag, donderdag, vrijdag
dvdbeek@tamarschool.nl

juf Rianne Verton – woensdag

rverton@tamarschool.nl

Groep 2A

juf Tamara Bronne – maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag
tbronne@tamarschool.nl

juf Rianne Verton – donderdag

rverton@tamarschool.nl

Groep 2B

juf Mariëth Kerkhoff – maandag, dinsdag, woensdag, donderdag

rkerkhoff@tamarschool.nl

juf Lilian Pijl – donderdag, vrijdag

lpijl@tamarschool.nl

MIDDENBOUW:

Groep 3A

juf Marjolein Lelyveld -maandag, dinsdag, donderdag

mquist@tamarschool.nl

juf Ilze Post – woensdag, vrijdag

ipost@tamarschool.nl

Groep 3B

juf Lisanne van Dam – full time

lvdam@tamarschool.nl

Groep 4A
juf Erna Bouw – dinsdag, woensdag, donderdag
ebouw@tamarschool.nl

juf Jantine Urban – maandag, vrijdag

jurban@tamarschool.nl

Groep 4B

meester Rens Krijger – maandag, dinsdag, woensdag, donderdag
rkrijger@tamarschool.nl

juf Carola de Jonge – vrijdag
cdjonge@tamarschool.nl

Groep 5A

juf Lotte van Essen – dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag

lsantifort@tamarschool.nl

juf Femke Baak – maandag

fbaak@tamarschool.nl 

Groep 5B

juf Carina de Hullu – full time

cdhullu@tamarschool.nl

BOVENBOUW: 

Groep 6A 

juf Dorieke Dijkshoorn – full time

ddijkshoorn@tamarschool.nl 

Groep 6B

meester Meine Kreuzen – maandag, dinsdag, woensdag, donderdag (1/2)
mkreuzen@tamarschool.nl

juf Alianne van der Kieft – donderdag (1/2), vrijdag

akieft@tamarschool.nl

Groep 7A

juf Carolien de Boer – dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag

cslingerland@tamarschool.nl

meester Arwin Mak – maandag

amak@tamarschool.nl 

Groep 7B/8B

juf Sanne de Vries – woensdag, donderdag, vrijdag

sdvries@tamarschool.nl

juf Isabelle Volkers – donderdag, vrijdag. Woensdag voor beide groepen 8 beschikbaar.
gedragsspecialist
ivolkers@tamarschool.nl 

Groep 8A

juf Laura Roeleveld
specialist didactiek

lroeleveld@tamarschool.nl

Gym

juf Kate van Vliet – maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag
gymleerkracht en mrt
kvvliet@tamarschool.nl

Interne begeleiding
juf Annemieke Kester – peuters, groep 1 en 2 – full time
akester@tamarschool.nl

juf Elise de Kleuver – groep 3 t/m 7 – maandag, dinsdag, donderdag
orthopedagoog                                                                                                            Met verlof tot en met de Kerstvakantie.

edkleuver@tamarschool.nl 

juf Rianne Eernstman – groep 3 en 4 – maandag, dinsdag, donderdag
orthopedagoog, specialist meerbegaafdheid
reernstman@tamarschool.nl

juf Tine Visser – groep 5 t/m 8
Matrixcoach

tvisser@tamarschool.nl

Arrangementen

juf Lisanne Kersten – maandag, dinsdag
lkersten@tamarschool.nl

Onderwijsassistenten: 

juf Clari Elise van de Toorn – maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag.
groepen 1

cvdtoorn@tamarschool.nl 

juf Malieke de Jong – maandag, dinsdag, donderdag
groep 2 t/m 5

mdjong@tamarschool.nl 

Ondersteuning in de groep (in kader van werkdrukverlichting):

Ilze Post – dinsdag
groep 6 t/m 8

ipost@tamarschool.nl

Management ondersteuning
juf Emy Burggraaf – full time
eburggraaf@tamarschool.nl   /  administratie@tamarschool.nl

Directeur
meester Jan Boer – full time
jboer@tamarschool.nl

Adjunct – directeur

meester Arwin Mak – dinsdag, woensdag, vrijdag

amak@tamarschool.nl

 

Stagiaires

Geregeld komen er stagiaires in onze school.

  • Studenten van de Pabo komen op school stage lopen in verschillende groepen. Veel stagiaires komen van de CHE (Christelijke Hogeschool Ede) en De Driestar in Gouda.
  • Er kunnen ook LIO-stagiaires (Leraar In Opleiding) lesgeven. Een LIO-stagiaire is een bijna afgestudeerde vierdejaars student(e) die drie dagen per week gedurende een aantal maanden les geeft. Het is altijd zo dat de groepsleerkracht verantwoordelijk blijft voor wat er in de klas gebeurt.
  • Er zijn leerkrachten die een duale opleiding volgen. Zij combineren de opleiding op de Pabo met een aantal dagen werken voor de klas.
  • Zij-instromers: Zij hebben een hbo of universitaire opleiding en laten zich omscholen door leerkracht. Zij hebben een bevoegdheid om zelfstandig voor de groep te staan.
  • Stagiaires die een mbo-opleiding volgen voor onderwijsassistent.

Alle stagiaires en vrijwilligers zijn in het bezit van een VOG (Verklaring Omtrend Gedrag) en onderschrijven de grondslag van onze school.

Vrijwilligers

Op de Tamarschool zijn verschillende vrijwilligers actief. Zij helpen met diverse taken in de school, zoals werk klaarleggen, schoonmaken en het uitvoeren van reparaties en het toezicht houden tijdens het overblijven. We zijn altijd op zoek naar meer vrijwilligers, zij zijn van grote waarde voor onze school! Indien u geïnteresseerd bent om mee te helpen, kunt u dit aangeven bij juf Emy (administratie).

Onze vrijwilligers: Izabelle, Ilse, Juanita, Inge, Larske.

Overige medewerkers


Schoolmaatschappelijk werk
Praktijk Xtra
Kim van Hagen
vrijdag
E kvhagen@tamarschool.nl
W Website
Logopedie
Logopediepraktijk Samenspraak
Karolien Kop
Donderdag
T 088 10 12 700
W Website