Team

Het team in schooljaar 2018 / 2019

Van links naar rechts
Bovenste rij: Jan Boer, Rianne Verton, Martha Harwig, Kate de Jong, Carina de Hullu, Jolanda Bartelink, Dorieke Dijkshoorn, Janine Slob, Ankelien Vaessen, Isabelle Volkers, Elise de Kleuver, Lisanne van Dam
Middelste rij: Cheyenne Donker, Laura Roeleveld, Yvette Raalte, Wesselien Koppelaar, Jisca van der Wal, Sanne de Vries, Lotte van Essen, Ellen Oppenhuizen
Onderste rij: Annemieke Kester, Rianne Eernstman, Emy Burggraaf, Ruth Vlaardingerbroek, Jessica den Heijer

 

Tamarinde – peuterschool

Panda’s & Zebra’s

Juf Yvette Raalte
yraalte@tamarschool.nl 

Juf Ellen Oppenhuizen
eoppenhuizen@tamarschool.nl

 

Giraffen & Stokstaartjes
Juf Marinda Laban
mlaban@tamarschool.nl

Juf Jaike Roza
jroza@tamarschool.nl

Coördinator Tamarinde
Annemieke Kester
akester@tamarschool.nl

 

Tamarschool

Groep 1A
Juf Marijke Rodenburgh- ma t/m woe
mrodenburgh@tamarschool.nl

Juf Christien Wilts – do & vrij

 

Groep 1B
Juf Janine Slob – ma t/m do
jslob@tamarschool.nl

Juf Ankelien Vaessen – vrij
avaessen@tamarschool.nl

 

Groep 1C
Juf Alde-Marieke van Leeuwen – ma t/m woe
avleeuwen@tamarschool.nl

Juf Annerieke Lambregtse – do & vrij
awolvers@tamarschool.nl

 

Groep 2A
Tamara Bronne – ma t/m do
tbronne@tamarschool.nl

Juf Rianne Verton – vrij
rverton@tamarschool.nl

 

Groep 2B
Juf Ruth Vlaardingerbroek
rvlaardingerbroek@tamarschool.nl

 

Groep 3A
Juf Lotte van Essen
lsantifort@tamarschool.nl

 

Groep 3B
Juf Carina de Hullu
cdhullu@tamarschool.nl

 

Groep 4A
Juf Lisanne van Dam
lvdam@tamarschool.nl

 

Groep 4B
Juf Mathea Brugmans
mbrugmans@tamarschool.nl

 

Groep 5a
Juf Isabelle Volkers – ma, do & vrij
gedragsspecialist
ivolkers@tamarschool.nl

Juf Ankelien Vaessen – di & woe
avaessen@tamarschool.nl

 

Groep 5/6b
Juf Jisca van der Wal – ma
jvdwal@tamarschool.nl

Juf Sanne de Vries – di t/m vrij
sdvries@tamarschool.nl

 

Groep 6a
Juf Carolien den Boer- ma t/m woe
cslingerland@tamarschool.nl

Meester Meine Kreuzen – woe t/m vrij
mkreuzen@tamarschool.nl

 

Groep 7
Juf Dorieke Dijkshoorn
ddijkshoorn@tamarschool.nl

 

Groep 8
Juf Laura Roeleveld
lroeleveld@tamarschool.nl

 

Gym
Kate de Jong – ma t/m do
kdjong@tamarschool.nl


Interne begeleiding
Annemieke Kester
akester@tamarschool.nl

Rianne Eernstman
reernstman@tamarschool.nl

Tine Visser – di, woe
tvisser@tamarschool.nl

 

Orthopedagoog
Elise de Kleuver – ma,di, do
edkleuver@tamarschool.nl

 

Speltherapie
Esther van der Tempel – di
ebeen@tamarschool.nl

 

Management ondersteuning
Emy Burggraaf
eburggraaf@tamarschool.nl   /  administratie@tamarschool.nl

 

Directeur
Jan Boer
jboer@tamarschool.nl

 

Stagiaires

Geregeld komen er stagiaires in onze school. Dat zijn studenten van de Pabo, die worden opgeleid voor leerkracht. Ze komen in onze school praktijkervaring opdoen. Ze krijgen opdrachten van hun eigen leraren. Soms moeten ze ook lesgeven in een groep. Soms zijn er stagiaires die zich voorbereiden op een baan als onderwijsassistent.

Er kunnen ook LIO-stagiaires (Leraar In Opleiding) lesgeven. Een LIO-stagiaire is een bijna afgestudeerde vierdejaars student(e) die drie dagen per week gedurende een aantal maanden les geeft. Het is altijd zo dat de groepsleerkracht verantwoordelijk blijft voor wat er in de klas gebeurt.

Vrijwilligers

Op de Tamarschool zijn verschillende vrijwilligers actief. Zij helpen met diverse taken in de school, zoals werk klaarleggen, schoonmaken en het uitvoeren van reparaties. We zijn altijd op zoek naar meer vrijwilligers, zij zijn van grote waarde voor onze school! Indien u geïnteresseerd bent om mee te helpen, kunt u dit aangeven bij juf Emy (administratie).

Overige medewerkers


Schoolmaatschappelijk werk
Praktijk Xtra
Kim van Hagen
vrijdag
E kvhagen@tamarschool.nl
W Website
ECHA Specialist in Gifted Education
Praktijk Qien
Lieneke Jeninga
Dinsdag & donderdag
T 06 30 55 68 25
E ljeninga@tamarschool.nl
W Website
Logopedie
Logopediepraktijk Samenspraak
Karolien Kop
Donderdag
T 088 10 12 700
W Website