Team

Het team in schooljaar 2019 / 2020

Van links naar rechts
Bovenste rij: Jan Boer, Rianne Verton, Martha Harwig, Kate de Jong, Carina de Hullu, Jolanda Bartelink, Dorieke Dijkshoorn, Janine Slob, Ankelien Vaessen, Isabelle Volkers, Elise de Kleuver, Lisanne van Dam
Middelste rij: Cheyenne Donker, Laura Roeleveld, Yvette Raalte, Wesselien Koppelaar, Jisca van der Wal, Sanne de Vries, Lotte van Essen, Ellen Oppenhuizen
Onderste rij: Annemieke Kester, Rianne Eernstman, Emy Burggraaf, Ruth Vlaardingerbroek, Jessica den Heijer

 

Tamarinde – peuterschool

Panda’s & Zebra’s

Juf Yvette Raalte
yraalte@tamarschool.nl 

Juf Ellen Oppenhuizen
eoppenhuizen@tamarschool.nl

Giraffen & Koala’s
Juf Rieneke Verbrugge
rverburgge@tamarschool.nl

Juf Alde-Marieke van Leeuwen
rvanleeuwen@tamarschool.nl

Juf Erica Geelhoed
egeelhoed@tamarschool.nl

Coördinator Tamarinde
Annemieke Kester
akester@tamarschool.nl

 

Tamarschool

Groep 1A

Juf Mathea Brugmans – maandag t/m donderdag
mbrugmans@tamarschool.nl

Juf Rianne Verton – vrijdag
rverton@tamarschool.nl

Groep 1B
Juf Marijke Rodenburgh- ma t/m woe
mrodenburgh@tamarschool.nl

Groep 1C (instroomgroep) 

start 1 december 2019 of 1 januari 2020

Groep 2A

Juf Denise van de Beek (ma, di, do, vr)
dvdbeek@tamarschool.nl

Juf Janine Slob (woensdag)
jslob@tamarschool.nl

Groep 2B

Juf Tamara Bronne – dinsdag t/m vrijdag
tbronne@tamarschool.nl

Juf Joëlle Middelkoop (maandag)
jmiddelkoop@tamarschool.nl

Groep 3A
Juf Lotte van Essen
lsantifort@tamarschool.nl

Groep 3B
Juf Carina de Hullu
cdhullu@tamarschool.nl

Groep 4A
Juf Erna Bouw (dinsdag, woensdag, donderdag)
ebouw@tamarschool.nl

Juf Janine Bongers (maandag, vrijdag)
ebongers@tamarschool.nl

Groep 4B

Meester Rens Krijger (maandag t/m donderdag)
rkrijger@tamarschool.nl

Juf Jantine Urban (vrijdag)
jurban@tamarschool.nl  

Groep 5A

Meester Meine Kreuzen (maandag t/m woensdag)
mkreuzen@tamarschool.nl

Juf Jessica den Heijer (donderdag, vrijdag)
jdheijer@tamarschool.nl

Groep 5B

Juf Dorieke Dijkshoorn
ddijkshoorn@tamarschool.nl

Groep 6A

Juf Isabelle Volkers – dinsdag, woensdag, donderdag
gedragsspecialist
ivolkers@tamarschool.nl

Juf Ilze Post (maandag, vrijdag)

ipost@tamarschool.nl

Groep 6b/7b
Juf Carolien de Boer
cslingerland@tamarschool.nl

Groep 7A

Juf Sanne de Vries
sdvries@tamarschool.nl

Groep 8
Juf Laura Roeleveld
lroeleveld@tamarschool.nl

Juf Femke Baak (maandag)
fbaak@tamarschool.nl

Gym
Kate de Jong – ma t/m do
kdjong@tamarschool.nl


Interne begeleiding
Annemieke Kester (peuters, groep 1 en 2 – maandag, dinsdag, donderdag)
akester@tamarschool.nl

Elise de Kleuver (groep 3 t/m 7 + orthopedagoog – maandag, dinsdag, donderdag)
edkleuver@tamarschool.nl 

Rianne Eernstman (arrangementen en hoogbegaafdheid)
reernstman@tamarschool.nl

Tine Visser – (groep 8 + Matrixcoaching – dinsdag)
tvisser@tamarschool.nl

Arrangementen

Lisanne Kersten (maandag, dinsdag)
lkersten@tamarschool.nl

Onderwijsassistent 

Olga Somaraki (maandag t/m vrijdag in de ochtend)
osomaraki@tamarschool.nl

Speltherapie
Esther van der Tempel – woensdag
ebeen@tamarschool.nl

Management ondersteuning
Emy Burggraaf
eburggraaf@tamarschool.nl   /  administratie@tamarschool.nl

Directeur
Jan Boer
jboer@tamarschool.nl

 

Stagiaires

Geregeld komen er stagiaires in onze school. Dat zijn studenten van de Pabo, die worden opgeleid voor leerkracht. Ze komen in onze school praktijkervaring opdoen. Ze krijgen opdrachten van hun eigen leraren. Soms moeten ze ook lesgeven in een groep. Soms zijn er stagiaires die zich voorbereiden op een baan als onderwijsassistent.

Er kunnen ook LIO-stagiaires (Leraar In Opleiding) lesgeven. Een LIO-stagiaire is een bijna afgestudeerde vierdejaars student(e) die drie dagen per week gedurende een aantal maanden les geeft. Het is altijd zo dat de groepsleerkracht verantwoordelijk blijft voor wat er in de klas gebeurt.

Vrijwilligers

Op de Tamarschool zijn verschillende vrijwilligers actief. Zij helpen met diverse taken in de school, zoals werk klaarleggen, schoonmaken en het uitvoeren van reparaties. We zijn altijd op zoek naar meer vrijwilligers, zij zijn van grote waarde voor onze school! Indien u geïnteresseerd bent om mee te helpen, kunt u dit aangeven bij juf Emy (administratie).

Overige medewerkers


Schoolmaatschappelijk werk
Praktijk Xtra
Kim van Hagen
vrijdag
E kvhagen@tamarschool.nl
W Website
Logopedie
Logopediepraktijk Samenspraak
Karolien Kop
Donderdag
T 088 10 12 700
W Website